TYP: a1
MAPA
Dzień 1
0 Mm
(0 Mm)
Dzień 2
427 Mm
(427 Mm)
Dzień 3
861 Mm
(433 Mm)
Marina zlokalizowana w azjatyckiej części Stambułu, w dzielnicy Kadıköy. Średnia głębokość 6,5 m. Cumowanie przy pomocy mooringów.
Dzień 4
1244 Mm
(383 Mm)
Marina znajduje się 12 km od centrum Aten. Jest to jedna z największych marin w Grecji. Otwarta cały sezon Liczba miejsca na wodzie: 1000 (dostęp do wody i prądu)
Dzień 5
1826 Mm
(582 Mm)
Grand Harbour Marina, na wschodnim wybrzeżu Malty, znajduje się w jednym z największych naturalnych portów na świecie. Jest to doskonałe schronienie, z wejściem łatwym do nawigacji przy większości warunków pogodowych. Port jest zlokalizowany w obrębie miejscowości Vittoriosa (malt. Birgu), środkowego z tzw. Three Cities - czyli trzech miast, na które składają się poza tym Senglea (malt. L-Isla) i Cospicua (malt. Bormla). Po drugiej stronie Zatoki Grand Harbour leży Valletta - stolica Malty.
Dzień 6
2015 Mm
(189 Mm)
Marina leży na północno-zachodnim wybrzeżu Sycylii i jest dobrze osłonięta od fal i wiatru przez duże falochrony.
Dzień 7
2360 Mm
(345 Mm)
Marina zlokalizowana w centrum Neapolu, przy falochronie. Brak toalet i pryszniców.
Dzień 8
2478 Mm
(118 Mm)
Stosunkowo nowa marina w Ostii, na przedmieściach Rzymu. Marina znajduje się w pobliżu międzynarodowego lotniska Fumicino, obsługującego Rzym.
Dzień 9
3085 Mm
(607 Mm)
Otwarta cały sezon Liczba miejsca na wodzie: 410 (dostęp do wody i prądu) Liczba miejsce na lądzie: 40
Dzień 10
3316 Mm
(232 Mm)
Alicante (Alacant) to miasto położone na Białym Wybrzeżu - Costa Blanca. Cała prowincja Alicante (rozciągnięta od przylądka Nao aż do przylądka Gata w Andaluzji)  oferuje odwiedzającym ją turystom liczne wakacyjne ośrodki wypoczynkowe, a także mnóstwo innych turystycznych atrakcji, do których należą m.in. dobrze zagospodarowane plaże.

W mieście na przyjezdnych czekają nie tylko piękne widoki i gorące plaże, ale także bardzo interesująca architektura. Zobaczyć tam można np. zamek Santa Barbara, XVIII-wieczny gotycki kościół Santa Maria z barokową fasadą, Dom Czarownic (czyli charakterystyczna biała budowla Casa de les Bruixes) i park Ereta, w którym trwają prace wykopaliskowe mające odsłonić pozostałości dawnych budynków Iberów i starego Miasta Światła (jak niegdyś nazywano Alicante).

Z pewnością warto zajrzeć również do miejskich muzeów, takich jak muzeum Fundacio Eduardo Capa (gdzie obejrzeć można niespotykaną kolekcję rzeźb), Muzeum Szopek Betlejemskich (w którym wyeksponowane są szopki z całego świata z różnych epok) oraz wspaniałe Museu de Arte Contemporani de Alacant.

Alicante przyciąga turystów nie tylko latem, ale także w grudniu, kiedy to odbywa się tam Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalkowych.
Dzień 11
3425 Mm
(109 Mm)
TYP: a3