TYP: a1
Majówka na Bałtyku
Rejs na legendarnej Lady B, którą kapitan Krzysztof Baranowski samotnie opłynął świat była dla nas nie lada wyzwaniem. Zorganizowany przez (...)
40 śluz minęło, czyli rejs po kanałach i jeziorach Szkocji
Żeglarstwo uczy między innymi cierpliwości. Odczuliśmy to szczególnie mocno na rejsie w Szkocji, który składał się tyleż z płynięcia, co (...)
Biograd - Biograd
Wspaniały październikowy rejs w Chorwacji na hotelowym Lagoonie 400. Pogoda dopisała. Było super :)
Zobaczyć Neapol i umrzeć
Środkowo-wschodnie wybrzeże Włoch, pomiędzy Zatoką Neapolitańską a Rzymem, to niewątpliwie atrakcyjny żeglarsko i turystycznie obszar. Można tu znaleźć wiele ciekawych (...)
Wiosenny rejs Tawerny Skipperów cz. 1
Pierwszego kwietnia, późnym wieczorem, dzielna załoga Tawerny Skipperów, wyruszyła z Krakowa na swój wczesnowiosenny rejs.
Sardynia - Sycylia 2009
Rejs prawdziwych old-boy'ów. Biodra, zawały, by-passy, prostaty itp... Martwa fala z rufy wrzuca sternika do kokpitu. Nerwowe manewry skippera przy (...)
Żeglarski Sylwester czyli balearska przygoda
Wystartowaliśmy z Krakowa 26 grudnia o 18:00. Nasz żółciutki Volkswagen zmierzał w kierunku Wrocławia. Tam mieliśmy zgarnąć nieznaną dotąd nikomu (...)
szkoleniowo-stażowo-turystyczny
Rejs w dużej części po zewnętrznych wodach terytorialnych Chorwacji bardzo urozmaicony nawigacyjnie - doskonały akwen do szkolenia z nawigacji. Po (...)
Rejs szkoleniowy tzw. krajówka (Bornholm)
Bardzo gęsta mgła wokół Bornholmu, bardzo słabe wiatry z silną martwą falą. Połowa załogi (5) zajęta głównie "walczykiem po zawietrznej", (...)
TYP: a3
TYP: a2
Aktywni Skipperzy
zostań skipperem