TYP: a1

TENERYFA (San Miguel) - MADERA - MALAGA (Benalmadena)

TENERYFA (San Miguel) - MADERA - MALAGA (Benalmadena)
Data 2019-03-14 - 2019-03-26
Jacht VAIANA
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana. Miejcie jednak świadomość, że na morzu karty rozdają Neptun i Posejdon. 

 

Teneryfa (San Miguel) - Madera (Funchal) - 290 Mm

Madera - Porto Santo - 45 Mm

Porto Santo - Gibraltar - 580 Mm

Gibraltar - Ceuta - 15 Mm

Ceuta - Malaga (Benalmadena) - 60 Mm

RAZEM - 990 Mm

Odwiedzane krajeHiszpania, Portugalia
Kapitan / skipperNavigareCharter
Liczba uczestników10
Wolne koje0
Cena1800 PLN, koja w mesie 1600 PLN

VAIANKA PŁYNIE NA ŚRÓDZIEMNE :-)

 

Wiosenna przeprawa z Wysp Kanaryjskich na Śródziemne przed nami, zapraszamy na pokład chętnych odwiedzić atlantyckie wyspy i przeorać kawałek Oceanu. Na początek popłyniemy w kierunku wiecznie zielonej Madery, żeby zakosztować nieco innej wiosny, niż ta z którą mamy do czynienia w Polsce. Po kilku dniach żeglugi będziemy mieli chwilę czasu na zwiedzenie tej pięknej wyspy. Następnie udamy się na Porto Santo, skąd rozpoczniemy najdłuższy przelot tego rejsu w kierunku Gibraltaru. Te kilka dni na Atlantyku zapewni nam odcięcie od codziennych problemów, komórek i lądu, będziemy żyć prawdziwie jachtowym życiem od wachty do wachty. Wejście w Cieśninę Gibraltarską można albo pokochać albo znienawidzić, wszystko będzie zależeć od aktualnego układu wiatrów i prądów w tym wąskim przesmyku. Kolejnym punktem na naszej drodze będzie hiszpańska Ceuta położona po drugiej stronie Cieśniny. O ile wystarczy nam czasu udamy się na wycieczkę lądową do Maroka aby zwiedzić jedno z ich nadzwyczajnych miast. Wchodzisz na pokład VAIANY?

 

Czeka nas sporo oceanicznego żeglowania, wiele mil morskich bez widoku lądu, nagrodą za trudy żeglugi będą piękne atlantyckie wyspy i powitanie kontynentu widokiem jedynej takiej skałki - Gibraltar Rock. 


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaGrzegorz Wolny
Telefon+48 603 304 506
Emailoffice@navigarecharter.pl
Strona wwwhttps://jacht-czarter.eu/rejs-teneryfa-madera-malaga
Użytkownik
TYP: a2