TYP: a1

TENERYFA (marina San Miguel) - PIASZCZYSTE PLAŻE FUERTAVENTURY - TENERYFA (marina San Miguel)

TENERYFA (marina San Miguel) - PIASZCZYSTE PLAŻE FUERTAVENTURY - TENERYFA (marina San Miguel)
Data 2019-01-27 - 2019-02-03
Jacht VAIANA
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana. Miejcie jednak świadomość, że na morzu karty rozdają Neptun i Posejdon. 

 

Teneryfa (San Miguel) - Puerto de Mogan - 50 Mm

Puerto de Mogan - Fuertaventura - 85 Mm

Fuertaventura - Las Palmas de Gran Canaria - 65 Mm

Las Palmas de Gran Canaria - Santa Cruz de Tenerife - 50 Mm

Santa Cruz de Tenerife - Teneryfa (San Miguel) - 35 Mm

RAZEM - 285 Mm

Odwiedzane krajeHiszpania
Kapitan / skipperMirek Minicki
Liczba uczestników10
Wolne koje6
Cena1200 PLN, koja w mesie 1000 PLN

CUDOWNA ZAMIANA...ZAMIAST ŚNIEGU POD STOPAMI, PROPONUJEMY POKŁAD JACHTU I PIASZCZYSTE PLAŻE FUERTAVENTURY

 

Płyniemy na Fuertaventurę zbadać czy te ich piaski są naprawdę takie cudowne jak opisują w przewodnikach. Nie będziemy wierzyć Pascalowi i temu, jak mu tam...a właśnie...Marco Polo, dusza odkrywcy każe nam to zbadać samemu ;-)

Kiedy w Polsce będzie -20 stopni proponujemy Wam przenieść się w zupełnie inny wymiar atlantyckich wysp z temperaturami średnimi +20. Cóż za miła odmiana prawda? Z mariny San Miguel, w której buja się na cumach nasz jacht wypłyniemy w kierunku wschodnim ku zjawiskowemu Puerto de Mogan. To nie jest wielka imprezownia ale klimatyczne miasteczko z mariną, w którym zaznamy spokoju i poznamy klimat południa Gran Canarii. Później udamy się w kierunku  piaszczystych plaż Fuertaventury aby zażyć kąpieli w lazurowych wodach tej części Oceanu. 

Po kąpielach zapoznamy się z dwiema stolicami dwóch wysp archipelagu - Las Palmas de Gran Canaria oraz Santa Cruz de Tenerife. Będzie również okazja aby udać się w głąb wysp na małe wycieczki, może masz ochotę pojechać skuterem albo taksówką na wulkan?

 

Chcesz odmienić sobie zimowy czas? Zapraszamy na pokład VAIANY 

 

Rejs ma charakter stażowo-szkoleniowy, na tym rejsie zyskasz ogromne doświadczenie morskie. Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Płyniemy jachtem Bavaria 46 S/Y VAIANA z 2014 roku mieszczącym w 4 kabinach i messie łącznie 10 osób. Ta szybka i zwinna jednostka oprócz bardzo dobrych właściwości nautycznych, zapewni nam sporo komfortu podczas naszego rejsu. 

 

Rejs poprowadzi: JSM Mirek Minicki

 

Koszt kojowego: 1200 PLN, koja w mesie 1000 PLN (w cenie miejsce na jachcie, opieka kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych)

Kasa jachtowa zbierana na burcie jachtu: 100 Euro/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej. Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi. 

Na jachcie nie ma pościeli, prosimy o zabranie śpiworów. 


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaGrzegorz Wolny
Telefon+48 603 304 506
Emailoffice@navigarecharter.pl
Strona wwwhttps://jacht-czarter.eu/rejs-z-teneryfy-na-fuertaventure
Użytkownik
TYP: a2