TYP: a1

RZYM - PONZA - CAPRI - AMALFI - NEAPOL 25.05 - 01.06.2019 (7 dni)

RZYM - PONZA - CAPRI - AMALFI - NEAPOL 25.05 - 01.06.2019 (7 dni)
Data 2019-05-25 - 2019-06-01
Jacht VAIANA
Rodzaj rejsuStażowy
Trasa

Rzym (Marina di Roma) - Ponza - 60 Mm

Ponza - Procida - 50 Mm

Procida - Capri - 15 Mm

Capri - Amalfi - 20 Mm

Amalfi - Neapol - 30 Mm

RAZEM - 175 Mm

Odwiedzane krajeWłochy
Kapitan / skipperAndrzej Kałamaja
Liczba uczestników10
Wolne koje5
CenaLAST MINUTE 1300

WYSPY PONCJAŃSKIE, BAJECZNA WYSPA CAPRI I WYBRZEŻE AMALFI CZEKAJĄ NA CIEBIE

Wyruszymy w kierunku naszej przygody z przedmieść Rzymu, chętnych na zwiedzanie wiecznego miasta zachęcamy do wcześniejszego przyjazdu aby był czas na spacer po mieście i zobaczenie choć kilku jego zabytków. Na tym rejsie zwiedzimy od morza dwa regiony Włoch: Lazio i Kampanię. Po drodze czekają na nas niezwykle rzadko odkrywane Wyspy Poncjańskie. Wrzuć w google co na Ciebie czeka, a z pewnością zapragniesz zaokrętować się do załogi.

Na początek popłyniemy w kierunku Wysp Poncjańskich i samej Ponzy, ulubionego miejsca Rzymian. Bajeczne białe klify i zatoczki z krystalicznie czystą wodą stoją przed nami otworem. Oddajemy cumy i w drogę, stąd tylko kilkadziesiąt Mm dzieli nas od Capri, jednej z najbardziej egzotycznych i najchętniej odwiedzanych wysp Morza Śródziemnego. W sezonie jest tam strasznie tłoczno, lecz nam powinno się udać zwiedzić wyspę jeszcze przed najazdem rzeszy turystów. Kolejnym punktem rejsu jest słynne Wybrzeże Amalfitańskie z kolorowymi domkami i plażami ukrytymi w malowniczych zatoczkach. Druga część rejsu przebiegać będzie po morskich zatoczkach, u stóp Wezuwiusza. 

W czasie tego rejsu nie sposób się nudzić. Będziemy zawijać do malowniczych portów, stać na kotwicy w ciekawych miejscach. Wystarczy dobre nastawienie, świetny humor i strój kąpielowy, a reszta fantastycznego urlopu dopełni się sama.

Wsiadaj na pokład i w drogę! Wyciśnijmy z tego rejsu maxa :-)


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaWojtek Kosiba
Telefon+48603304506
Emailoffice@navigarecharter.pl
Strona wwwhttps://jacht-czarter.eu/rejs15_rzym-capri-amalfi-neapol
Użytkownik
TYP: a2