TYP: a1

Rejs Samoa - Kiribati

Rejs Samoa - Kiribati
Data 2021-10-14 - 2021-11-10
Jacht Crystal
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

amoa – Wallis – Tuvalu – Tarawa (1350 Mm)

Odwiedzane krajeSamoa, Wallis i Futuna, Tuvalu, Kiribati
Kapitan / skipperMichał Palczyński
Liczba uczestników8
Wolne koje5
Cenaprosimy o kontakt

Kolejny ciekawy oceaniczny rejs na naszym jachcie Crystal. Startujemy na Samoa Zachodnim, które odwiedziliśmy już w 2014 roku podczas naszego poprzedniego rejsu dookoła świata. Wyspa Upolu była jednym z najpiękniejszych miejsc jakie odwiedziliśmy na całym Pacyfiku! Na pewno znajdziemy czas na jej objechanie. Na zachód od Upolu leży wyspa Savai’i, która podobno jest jeszcze ładniejsza. Poprzednim razem nie udało się tam zawinąć, więc teraz na pewno to nadrobimy.
Po Samoa Zachodnim bierzemy kurs na wyspy Wallis wchodzące w skład 5 najmniejszego państwa świata – państewka Wallis i Futuna. Mimo, że jest to francuskie terytorium zależne to dalej niepodzielnie rządzi tu król. W 2014 roku, kiedy tu staliśmy król interweniował, że stoimy mu pod pałacem. Francuscy żandarmi natychmiast kazali nam się usunąć z widoku jego wysokości ????
Po pożegnaniu z Królem żeglujemy w kierunku Tuvalu, które są także znane pod nazwą Wyspy Lagunowe. Tu jeszcze nas nie było i bardzo chętnie sprawdzimy te laguny.
No i na deser wyspy Kiribati.  Zanim dopłyniemy na Tarawę postaramy wcześniej zatrzymać się w bardziej bezludnych okolicznościach przyrody.
Bardzo ciekawy rejs morski w mało uczęszczanych tropikalnych rajach. Serdecznie zapraszamy.

Istnieje także możliwość rezerwacji całego jachtu. Napisz do nas na info@skiff.pl, a na pewno się dogadamy ????

 

Laguna na Pacyfiku wewnątrz atolu – rejs na Crystal

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaMałgorzata Palczyńska
Telefon601274705
Emailinfo@skiff.pl
Strona wwwhttps://skiff.pl
Użytkownik
TYP: a2