TYP: a1

Rejs morski Kiribati – Wys. Marshalla – Mikronezja

Rejs morski Kiribati – Wys. Marshalla – Mikronezja
Data 2021-11-16 - 2021-12-13
Jacht Crystal
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

Tarawa – Majuro – Kosrae – Ponape (1350 Mm)

Odwiedzane krajeKiribati, Wyspy Marshalla, Mikronezja
Kapitan / skipperMichał Palczyński
Liczba uczestników8
Wolne koje5
Cenaprosimy o kontakt

Rejs naszym jachtem Crystal po pięknych atolach koralowych. Zaczynamy na Kiribati,  skąd przepłyniemy na Wyspy Marshalla, które słyną z cudownych lagun w których przejrzystość wody dochodzi nawet do 70 metrów! Na Marshallach spędzimy najwięcej czasu. Po załatwieniu formalności w dość tłocznym Majuro, odwiedzimy kilka mniejszych atoli. Pewnie będą to Jaluit, Namorik i Ebon.  Po opuszczeniu atoli Kiribati bierzemy kurs na Mikronezję! Zawiniemy na niej na Kosrae, oraz Pohnpei. Kiribati, Marshalle i Mikronezja są to niesamowicie zdalne miejsce, gdzie masowa turystyka (jeszcze) nie dotarła. Jachtów też nie jest tu dużo. Miejsca te są także znane z pozostałości po drugiej wojnie światowej. Bardzo często można się natknąć na japońskie samoloty zatopione tuż pod powierzchnią wody. Tropikalne raje bez tłoku smakują zdecydowanie lepiej! Serdecznie zapraszamy na pokład.

Załoganci biorą aktywny udział w żeglowaniu i przygotowywaniu posiłków. Każdy z uczestników otrzyma opinię z rejsu jachtem.

Istnieje także możliwość rezerwacji całego jachtu. Napisz do nas na info@skiff.pl, a na pewno się dogadamy ????

Jacht Crystal

Nasza jednostka to prawdziwy oceaniczny cruiser o nieograniczonej autonomiczności pływania. Zapewniają ją potężne panele słoneczne (1000 W), najlepszy na rynku 500 W generator wiatrowy D-400 (możecie go zobaczyć na niemal wszystkich wokołoziemskich regatach, co mówi samo za siebie), alternator 200 amperów oraz odsalarka produkująca 200 litrów wody na godzinę. Dwa systemy Inmarsat i Iridium zapewniają bezpieczeństwo i komfort w postaci wielu aktualnych prognoz pogody i możliwość kontaktu z brzegiem niezależnie od tego, gdzie znajduje się jacht. Do tego wydajne ogrzewanie Eberspracher. Jest to najlepiej wyposażona jednostka oceaniczna na polskim rynku rejsów w klasie do 15 m. Więcej danych technicznych znajdziecie w dziale O jachcie.

Komfort: Każdy z uczestników ma gwarancję miejsca w zamykanej dwuosobowej kabinie!

Zapisy

Jesteś zainteresowany/a? Chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat rejsu i warunków uczestnictwa oraz odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami poprzez formularz na dole strony lub formularz, napisz do nas na: info@skiff.pl lub zadzwoń pod numer: 601 27 47 05. Do zobaczenia na pokładzie Crystal!

Dojazd

Dojazd uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Polecamy firmę FunFly.pl wyszukującą korzystne połączenia lotnicze. Zapytaj o interesujące Cię połączenie lotnicze wysyłając zapytanie na adres: biuro@funfly.pl lub pod tel. 22 207 21 88.

Można też korzystać z wyszukiwarek lotów:

www.skyscanner.net 
www.kayak.com

Serdecznie zapraszamy!


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaMałgorzata Palczyńska
Telefon601274705
Emailinfo@skiff.pl
Strona wwwhttps://skiff.pl
Użytkownik
TYP: a2