TYP: a1

Puerto Vallarta – Acapulco – Salwador

Puerto Vallarta – Acapulco – Salwador
Data 2019-03-25 - 2019-04-14
Jacht Crystal
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

Puerto Valarta – Acapulco – Hautulco – Bahia del Sol (1200Mm)

Odwiedzane krajeMeksyk, Salwador
Kapitan / skipperMichał Palczyński
Liczba uczestników8
Wolne koje6
Cenanapisz o nas

Obszar na południe od Puerto Vallarta nazywany jest nie bez powodu meksykańskim “Gold Coast”. Będzie to etap zupełnie odmienny od poprzedniego. Tu znacznie więcej będzie małych miasteczek z lądowymi atrakcjami. Tak jak na poprzednim rejsie główną atrakcją była przyroda i życie toczące się w oceanie, tak tu będziemy bardziej poznawać lądowy Meksyk. Będzie oczywiście możliwość zakotwiczenia w jakiejś dzikiej zatoczce na uboczu. Jednak największą atrakcją będą urocze meksykańskie miasteczka, w których będziemy rozkoszować się gwarem ciasnych uliczek.

Jeśli czas pozwoli (a tak będziemy robić, żeby pozwolił) zrobimy sobie lądowe wycieczki z Huatulco i Puerto Chiapas. Do zobaczenia jest kolonialne miasto Oaxaca oraz San Christobal. Puerto Chiapas będzie naszym ostatnim portem w Meksyku. Tu wymeldujemy się z kraju i popłyniemy prosto do Salwadoru.

Tu będziemy ustalać plan w zależności od czasu, jaki nam pozostanie. Międzynarodowe lotnisko w San Salvador znajduje się zaledwie godzinę jazdy z Bahia del Sol. Zachęcamy, aby zarezerwować sobie nocleg w stolicy, tak aby był jeszcze czas na zwiedzanie. Zapraszamy na pokład!


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Telefon601274705
Emailinfo@skiff.pl
Strona wwwhttps://skiff.pl/rejsy/rejs-meksyk-salwador/
Użytkownik
TYP: a2