TYP: a1

MAJÓWKA NA BALEARACH

MAJÓWKA NA BALEARACH
Data 2019-04-25 - 2019-05-05
Jacht VAIANA
Rodzaj rejsuTurystyczny
Trasa

Poniżej plan rejsu, który może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych lub decyzji kapitana. Miejcie jednak świadomość, że na morzu karty rozdają Neptun i Posejdon. 

 

Palma de Mallorca - Cabrera - 30 Mm

Cabrera - Portocolom - 25Mm

Portocolom - Porto Cristo - 10Mm

Porto Cristo - Mahon - 55Mm

Mahon - Ciutadella - 45Mm

Ciutadella - Pollenca - 35Mm

Pollenca - Puerto de Soller - 35Mm

Puerto de Soller - Palma de Mallorca - 50 Mm

RAZEM - 285 Mm

Odwiedzane krajeHiszpania
Kapitan / skipperNavigareCharter
Liczba uczestników10
Wolne koje8
Cena1800 PLN, koja w mesie 1600 PLN

FANTASTYCZNA MAJÓWKA NA BALEARACH.

5 DNI URLOPU = 11 DNI WOLNEGO

 

Jeśli masz kilka dni urlopu (a początkiem roku na pewno go masz), zapraszamy na majówkę na Baleary. Tym razem odejdziemy od utartych szlaków 90% rejsów w tamtym rejonie, które odbywają się po Balearach zachodnich. Udamy się na wschód, w kierunku przepięknej Minorki z jej bajkowymi zatoczkami i plażami. Portów na Minorce nie ma wiele, natomiast na pewno nie brakuje plaż z białym piaskiem, doskonałych do wypoczynku. W planach przede wszystkim żeglowanie ale nie zabraknie czasu na snurkowanie, szukanie rybki Nemo, zajadanie się owocami morza, wieczorny chill na jachcie bujającym się na kotwicowisku, kąpiel o poranku przed kawą koło jachtu, plażing i smażing. 

Nasza VAIANA zabierze Was tam, gdzie jeszcze nie byliście i szczerze mówiąc mało kto tam zagląda. Mimo że Minorka uważana jest za najpiękniejszą wysepkę z archipelagu Balearów, najbardziej zieloną i najmniej skażoną masową turystyką. Na rejs przeznaczamy sporo czasu aby każdy mógł się nacieszyć tym co lubi. Bez pośpiechu planujemy opłynąć Majorkę i Minorkę, wypływamy i kończymy w największym porcie - Palma de Mallorca. 

 

Rejs dopasowaliśmy do bezpośrednich lotów z Polski, zaczynamy w czwartek, kończymy w niedzielę, dokładnie tak jak latają samoloty z Krakowa, Warszawy, a na dodatek z Berlina. 

 

Na koniec rejsu otrzymasz opinię honorowaną przez Polski Związek Żeglarski.

 

Płyniemy jachtem Bavaria 46 S/Y VAIANA z 2014 roku mieszczącym w 4 kabinach i messie łącznie 10 osób. Ta szybka i zwinna jednostka oprócz bardzo dobrych właściwości nautycznych, zapewni nam sporo komfortu podczas naszego rejsu. 

 

Koszt kojowego: 1800 PLN, koja w mesie 1600 PLN  (w cenie miejsce na jachcie, opieka kapitana, szkolenie żeglarskie dla chętnych)

Kasa jachtowa zbierana na burcie jachtu: 150 Euro/osobę (za zebrane środki kupujemy jedzenie, opłacamy porty, kupujemy paliwo). Kapitan jachtu jest zwolniony z wpłaty do kasy jachtowej. Kasa jachtowa podlega rozliczeniu wśród załogi. 

Na jachcie nie ma pościeli, prosimy o zabranie śpiworów. 


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowaGrzegorz Wolny
Telefon+48 603 304 506
Emailoffice@navigarecharter.pl
Strona wwwhttps://jacht-czarter.eu/rejs11_majowka_2019_na_balearach
Użytkownik
TYP: a2