TYP: a1

Kilonia - Archua

Kilonia - Archua
Data 2024-07-13 - 2024-07-20
Jacht s/y Jagiellonia
Rodzaj rejsuStażowy
Trasa

Mały Bełt / Duży Bełt, Aero, Samso

Kapitan / skipperkpt. Stanisław Kochaniewicz
Liczba uczestników9
Wolne koje5
Cena1300

13-20.07.2024

Rejs rozpoczynamy w Kilonii, dużym mieście portowym nad Bałtykiem. Jedną z głównych atrakcji jest tu Katedralny Kościół Świętego Mikołaja, zbudowany w XII wieku, będący jednym z najważniejszych zabytków miasta.

Następnie wyruszamy na wody Małego i Wielkiego Bełtu, malowniczych cieśnin łączących Morze Bałtyckie z Morzem Północnym. Podczas tego etapu rejsu możemy podziwiać piękne widoki i stawiać czoło morskim prądom.

Kolejnym przystankiem jest wyspa Ærø, gdzie warto odwiedzić malownicze miasteczko Ærøskøbing. To miejsce zachwyca swoją dobrze zachowaną architekturą z XVIII i XIX wieku oraz urokliwymi brukowanymi uliczkami.

Następnie płyniemy na wyspę Samsø, znaną z ekologicznego podejścia do energii. Główna atrakcja turystyczna to Samsø Labyrinten, największy naturalny labirynt na świecie, który zapewnia zabawę dla całej rodziny.

Rejs kończymy w Århus, drugim co do wielkości mieście Danii. Tu warto odwiedzić ARoS Aarhus Kunstmuseum, znane ze swojej imponującej kolekcji sztuki oraz panoramicznego tarasu widokowego "Your rainbow panorama".

 

Kojowe: 1300zł (plus kasa jachtowa, dojazd we własnym zakresie)
kpt. Stanisław Kochaniewicz
tel. 694-188-719
Zapisy: biuro@kyc.org.pl


TYP: a3
0 0
Komentarze
Kontakt w sprawie rejsu
Osoba kontaktowakpt. Stanisław Kochaniewicz
Telefon694-188-719
Emailbiuro@kyc.org.pl
Strona wwwhttp://kyc.org.pl
Użytkownik
TYP: a2