TYP: a1
MAPA
Dzień 2
0 Mm
(0 Mm)
Południowo-zachodnie wybrzeże Istria Otwarta cały sezon Liczna miejsc: 213
Dzień 3
35 Mm
(35 Mm)
Osor to niewielka miejscowość położona nad przesmykiem pomiędzy wyspą Cres a Lošinj. W cieśninie mogą żeglować jednostki o zanurzeniu do 2.6 m. W jej południowej części znajduje się most obrotowy. Jest on otwierany na życzenie w godzinach od 0900 do 1700. Pierwszeństwo mają jachty podchodzące od południa. Oczekujące z północy mogą cumować przy nabrzeżu pasażerskim.
Dzień 3
45 Mm
(35 Mm)
Marina Mali Losinj znajduje się na wyspie Lošinj. Otwarta cały sezon Liczba miejsca na wodzie: 110 (dostęp do wody i prądu)
Dzień 4
63 Mm
(28 Mm)
Zachodnie wybrzeże Rab Marina Rab leży w porcie Rab, na prawo za falochronem. Otwarta od 15 kwietnia do 1 listopada Liczba miejsca na wodzie: 142 (dostęp do wody i prądu
Dzień 5
101 Mm
(38 Mm)

Vrbnik to przepiękne i niezwykłe miejsce na wschodnim brzeg wyspy Krk w kanale Vinodolskim. Jeśli już tutaj się znaleźliśmy, to na prawdę warto mu poświęcić trochę czasu. Z niewielkiego portu stromymi schodami wędrujemy pokonując ponad pięćdziesięcio metrowe wzniesienie i znajdujemy się w miasteczku, gdzie czas się zatrzymał. Nie ma tu ruchu turystycznego, ani pojazdów mechanicznych. Nie mogą tu krążyć samochody, bowiem uliczki otoczone kamiennymi domami nie mają dogodnej dla pojazdów nawierzchni. Miasto wzniesione zostało na skałach i te uliczki mają nieregularny charakter, mnóstwo tu wykutych w skałach schodów, nierówności, nagłych załamań i tajemniczych zaułków. Każdy, lub prawie każdy z domów ma wykutą w skale, czy też murowaną piwniczkę i z nich to wydobywa się przenikający całe miasteczko zapach winnej fermentacji. Vrbnik to miasto rodzinne Žlahtiny - słynnego białego wina. Trzeba przyznać, że w tutejszych knajpkach smakuje najlepiej. Port znajduje się u stóp miasteczka i na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bezpiecznego. Jednak wprawdzie ma wysoki pirs, to przy silnej borze fale przechodzą nad nim i powodują wewnątrz spory rozkołys. Także jego wejście jest narażone na borę i wtedy lepiej do tego portu nie zawijać – jest naprawdę niebezpiecznie. Cumować można po wewnętrznej stronie falochrony (głębokość 2 m) a także przy główce kei. Wewnętrzna część portu zajęta jest przez łodzie rybackie.

Dzień 6
168 Mm
(67 Mm)
Marina Cres leży w południowej części zatoki, na przeciwko miasta i portu Cres. Otwarta cały sezon. Liczba miejsca na wodzie: 473 (dostęp do wody i prądu). Liczba miejsce na lądzie: 120. Przed wejściem do mariny, na wysokości stacji paliw znajdują się stalowe pławy bez świateł nawigacyjnych.
Dzień 7
213 Mm
(45 Mm)
Południowo-zachodnie wybrzeże Istria Otwarta cały sezon Liczna miejsc: 213
TYP: a3