TYP: a1
MAPA
Dzień 1
0 Mm
(0 Mm)
Dzień 2
23 Mm
(23 Mm)
Port miejski z ograniczoną liczbą miejsc do postoju. W porcie dominują łodzie rybacki. Postój we wschodniej część przy nadbrzeżu. Z samego rana można w porcie kupić świeże ryby i owoce morza. Miasteczko nie wzburza większego zachwytu.
Dzień 3
48 Mm
(25 Mm)
Marina położona jest po wschodniej stronie miasta za wzniesieniem z charakterystyczną latarnią. Z atrakcji turystycznych wymienić należy miasteczko Cefalu, górujące wzniesienie z ruinami twierdzy na szczycie. Na południu (może 100 m) od mariny znajduje się przepiękna mała plaża, na którą można dopłynąć pontonem. Postój możliwy przez cały rok, aczkolwiek poza sezonem ograniczone są niektóre świadczenia. Cumujemy do głównego, południowego pirsu. Nadbrzeże od strony północnej przeznaczone jest raczej dla lokalnych jednostek, głównie rybackich.
Dzień 4
75 Mm
(28 Mm)
Marina w miejscowości Sant'Agata di Militello.
Dzień 5
107 Mm
(32 Mm)
Marina znajduje się w północno-wschodniej części Sycylii. Otwarta cały sezon Liczba miejsca na wodzie: 680 (dostęp do wody i prądu)
Dzień 6
127 Mm
(20 Mm)
Marina położona w północno-wschodniej części Sycylii. Najdalej na północ wysunięta marina w Milazzo. Liczba miejsca na wodzie: ok 40-60 (dostęp do wody i prądu) Liczba miejsce na lądzie: -
Dzień 7
151 Mm
(24 Mm)
Port miejski położony jest w północnej części wyspy Volcano. Po obu stronach (falochron od N i pirs od S) kursują promy.
Dzień 8
163 Mm
(13 Mm)
Marina położona jest we wschodniej części wyspy Salina zaraz na południe od portu miejskiego. Sama miejscowość dość malownicza.
Dzień 9
240 Mm
(77 Mm)
Otwarta cały sezon
TYP: a3