TYP: a1

Fajer

Fajer i Kapela Spod Stołu to przedsięwzięcie szantowe mające na celu rozbawienie i „rozśpiewanie” jak największej ilości słuchaczy, w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych stratach zarówno własnych, organizatora, jak i publiczności. Przedsięwzięcie ujawnia się w różnych mutacjach w zależności od zapotrzebowania (bądź budżetu): Fajer solo, duet Fajer + Krzyś, duet Fajer + Włodek lub pełny skład trzyosobowy. W szczególnych przypadkach zapraszamy do współpracy naszego przyjaciela, byłego członka zespołu, wirtuoza skrzypiec Marcina Drabika – nikt w Polsce tak nie gra, jak on.

Niezależnie od tego, jaka mutacja występuje, doskonała zabawa jest obowiązkowa. Brawurowa konferansjerka, doskonały kontakt z publicznością, żywiołowe, perfekcyjne, często improwizowane granie - tak po prostu jest. W repertuarze mamy właściwie wszystko, co powstało w klimacie szantowym, jak również kilka utworów autorskich, które urosły do rangi standardów. Występujemy w całej Polsce (nasz port macierzysty to Warszawa) na regatach, targach, spotkaniach integracyjnych, firmowych i wszelkiego rodzaju imprezach, związanych z wodą, już od kilkunastu lat, więc nic co ludzkie nie jest nam obce. Możemy zarówno zagrać wielki koncert plenerowy, prowadzić kilkugodzinną imprezę ze wspólnym śpiewaniem i konkursami, jak i wprowadzić publiczność w kameralny nastrój snując morskie ballady. Możemy też prowadzić konferansjerkę całego eventu.

Skład:
Piotr „Fajer” Iwańczuk
Lider zespołu, siła sprawcza całego zamieszania, gitarzysta, wokalista, konferansjer i koszulka w paski. Kocha śpiewać wspólnie z publicznością, czemu daje wyraz na każdym kroku.

Krzyś Podstawka
Gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz ciało pedagogiczne. Sprawca niesamowitego twórczego fermentu na scenie, zawsze uśmiechnięta gęba i umiejętność zagrania czegokolwiek, co wydaje się niewykonalne, w dowolnym stanie ciała i umysłu.

Włodek „Kocur” Tyl
Akordeonista, wokalista, pianista, słuch absolutny, chęć i umiejętność grania zawsze z kimkolwiek czegokolwiek. Wymiatanie na akordeonie z jednoczesnym śpiewaniem w niczym nie przeszkadza mu w prowadzeniu konwersacji zarówno z publicznością, jak i z kolegami.

Strona zespołu: www.fajer.art.pl

Piosenki związane z wykonawcą

TYP: a3
0 0
Komentarze
Fani wykonawcy

Nikt jeszcze się nie dodał. Bądź pierwszy!


dodaj siebie
TYP: a2
Nadchodzące tawerniane imprezy
Szantowe miejsca