Najdłuższy jacht w naszym systemie
ma trzydzieści pięć i 9/10 sążni.

Uczestnicy rejsu

Nikt jeszcze się nie dodał.
Bądź pierwszy!"

Zdjęcia z rejsu

Concept Sailing - Rejsy morskie jachtem Nashachata II

Relacja z rejsu: Włoskie Klimaty

2012-05-20 - 2012-06-01 
Jacht: Gib Sea 422
Długość trasy: 550 mil morskich
Trasa: Palermo, Cefalu, Rocella Ionica, Crotone,Brindizi, Dubrownik

20 maja 2012r - niedziela dotarłem pociągiem z Trapani do Palermo czas jazdy 2h. Jacht o kobiecym imieniu Lara stał przy kei, przywitała mnie pani kapitan Katarzyna i oznajmiła, że jesteśmy tylko we dwoje, bo cztery osoby zrezygnowały w ostatniej chwili, a wieczorem może przyjedzie jeszcze jedna osoba. Perspektywa rejsu robi się nieciekawa, gdyż do przepłynięcia jest blisko 700Mm. Naszym celem jest Split w Chorwacji. Pełna relacja na http://www.borasail.pl.


Średnia ocena 2 (1 głosów)

Dodaj zdjęcieDodawać zdjęcia mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Komentarze

Różnice
Są różne rejsy, i takie i takie i siakie i właśnie takie, na jachtach , których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, na szybko łatanie i wiązanie na sznurek i jazda byle do następnego portu. Tzw. armator liczy kasę, wyłoży tylko maksymalne minimum, a klienci też bez winy nie są. Uparcie pchają się na rejsy za nazwijmy to "dziwne ceny". Jacht ,żeby był sprawny, żeby mógł popłynąć w rejs i żeby ten rejs był przyjemnością musi być przygotowany, trzeba o niego dbać i go doglądać. Pływam i mieszkam z rodziną na własnym jachcie, który sami wyremontowaliśmy , od 2 lat oprócz wymiany kilku żarówek jacht w niczym nie zawiódł. Może ja podchodzę do morza w poważny sposób, a ono mi mojej rodzinie i naszym znajomym odpłaca się pięknymi wrażeniami. Pływajcie sobie żęchami za grosze i w okazyjnych cenach, często i te z czarterowni jachty pozostawiają wiele do życzenia, ale to temat na inną opowieść.
fabiola46 - 16 sie 2012
odpowiedz »

Nie mądrzę się jest to prawdziwa i dokła...
Nie mądrzę się jest to prawdziwa i dokładna relacja z rejsu i wiem o czym piszę. Tym bardziej o taki jacht trzeba dbać przy tak długich przelotach i nie pozostawiać rzeczy samym sobie. Dariusz Mazur
Dariusz Mazur - 17 cze 2012
odpowiedz »

Lara
Jest różnica pomiędzy rejsem na jachcie z czarterowni, który co tydzień wraca do bazy, a etapem w długiej podróży. Sam poprowadź taki rejs, a później będziesz się mógł mądrzyć. White Whale
Marek Popiel - 15 cze 2012
odpowiedz »

Dodaj komentarz:
Tytuł:
Treść:
    
Projekt współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Projekt Realizowany pod nadzorem PARP.